ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 15m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ

ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 15m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
- Διαθεσιμότητα: 223
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-47043
- Βάρος: 1,900.00kg
- Τιμή λιανικής: 30.73€
- Barcode: 5206139088796
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 15m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Σούκο | 4 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.5mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 13.91A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1,9 |
| Μήκος | 220mm |
| Μήκος Καλωδίου | 15mtr |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3200W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 95mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Διακόπτης επαναφοράς/Reset switch |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο-Χαλκός-PVC/PP-Copper-PVC |
| Ύψος | 275mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο-Κίτρινο/Red-Yellow |










