ΑΣΥΡΜΑΤΟ CONTROLLER RF Wifi RGBCCT 12A DC 12V/120W 24V/240W(MAX)

ΑΣΥΡΜΑΤΟ CONTROLLER RF Wifi RGBCCT 12A DC 12V/120W 24V/240W(MAX)
- Διαθεσιμότητα: 19
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-70633
- Βάρος: 0.03kg
- Τιμή λιανικής: 13.47€
- Barcode: 5207227017308
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΣΥΡΜΑΤΟ CONTROLLER RF Wifi RGBCCT 12A DC 12V/120W 24V/240W(MAX)
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Ισχύς Εξόδου (Output Watt): 12V/120W, 24V/240W |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,030kg |
| Μήκος | 55mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 120-240W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 24mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Εξόδου (V) | 12-24V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό+FPC / Plastic+FPC |
| Ύψος | 11,3mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |






