ΠΡΟΣΩΠΙΔΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΜΕ ΓΥΑΛΙΑ 1 ΤΕΜ ΔΙΑΦΑΝΗ

ΠΡΟΣΩΠΙΔΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΜΕ ΓΥΑΛΙΑ 1 ΤΕΜ ΔΙΑΦΑΝΗ
- Διαθεσιμότητα: 25380
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-90906
- Βάρος: 0.05kg
- Τιμή λιανικής: €
- Barcode: 5207227110887
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΠΡΟΣΩΠΙΔΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΜΕ ΓΥΑΛΙΑ 1 ΤΕΜ ΔΙΑΦΑΝΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Ατομική Συσκευασία | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/120 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,050kg |
| Μήκος | 25cm |
| Πλάτος | 19,5cm |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Υλικό Προϊόντος | PC, PET |
| Χρώμα Προϊόντος | Διάφανο/ Transparent |







