ΓΑΝΤΙΑ ΒΙΝΥΛΙΟΥ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ ΜΠΛΕ ΜΕΓΕΘΟΣ SMALL 100ΤΕΜ

ΓΑΝΤΙΑ ΒΙΝΥΛΙΟΥ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ ΜΠΛΕ ΜΕΓΕΘΟΣ SMALL 100ΤΕΜ
- Διαθεσιμότητα: 3718
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-90960
- Βάρος: 0.49kg
- Τιμή λιανικής: €
- Barcode: 5207227105937
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΓΑΝΤΙΑ ΒΙΝΥΛΙΟΥ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ ΜΠΛΕ ΜΕΓΕΘΟΣ SMALL 100ΤΕΜ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αμφιδέξια | Ναι/ Yes |
| Διάρκεια Ζωής | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Με Πούδρα/ Χωρίς Πούδρα | Χωρίς Πούδρα/ Powder free |
| Μέγεθος Προϊόντος | S: 85mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,49 |
| Μήκος | 240mm |
| Μιας Χρήσης | Ναι/ Yes |
| Πάχος | Δάχτυλο: 0,09±0,02mm, Παλάμη: 0,07±0,02mm, Μανσέτα: 0,07±0,02mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συνθήκες Αποθήκευσης/ Φύλαξης | Φυλάσσετε σε στεγνό & χωρίς σκόνη χώρο, σε θερμοκρασία <40 ℃/ Store in a dry & dust free facility <40 ℃ |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 100 |
| Υλικό Προϊόντος | Βινύλιο/ Vinyl |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε/ Blue |







