ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΥΘΕΙΑ ΜΕΣΑΙΟΥ ΤΥΠΟΥ 750N Φ16 RAL 7035

ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΥΘΕΙΑ ΜΕΣΑΙΟΥ ΤΥΠΟΥ 750N Φ16 RAL 7035
- Διαθεσιμότητα: 10189
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 151-21300
- Βάρος: 0.25kg
- Τιμή λιανικής: 0.57€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 102 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΥΘΕΙΑ ΜΕΣΑΙΟΥ ΤΥΠΟΥ 750N Φ16 RAL 7035
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | Φ16mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,232 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 102m |
| Κωδικος Προμηθευτη | Φ16 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.252 |
| Μήκος | 3m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |








