ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ PMMA Φ30 ΜΕΛΙ ΜΕ ΓΡΙΦΑ

ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ PMMA Φ30 ΜΕΛΙ ΜΕ ΓΡΙΦΑ
- Διαθεσιμότητα: 40
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 153-55307
- Βάρος: 0.60kg
- Τιμή λιανικής: 16.02€
- Barcode: 5207227011139
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.10
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ PMMA Φ30 ΜΕΛΙ ΜΕ ΓΡΙΦΑ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάμετρος | 300mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.600 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/8 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.603 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PMMA-ABS |
| Ύψος | 300mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μελί/Honey |










