ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 1m

ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 1m
- Διαθεσιμότητα: 155
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 153-55310
- Βάρος: 1.10kg
- Τιμή λιανικής: 12.52€
- Barcode: 5207227011832
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 1m
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάμετρος | 60mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.280 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/18 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.280 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Ύψος | 1000mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |










