ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 1,8m

Μη Διαθέσιμο
ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 1,8m
- Διαθεσιμότητα: Μη Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 153-55311
- Βάρος: 1.98kg
- Τιμή λιανικής: 22.26€
- Barcode: 5207227011030
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 1,8m
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | 60mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.430 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.430 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Ύψος | 1800mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |










