ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 12cm

ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 12cm
- Διαθεσιμότητα: 179
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 153-55313
- Βάρος: 0.07kg
- Τιμή λιανικής: 3.16€
- Barcode: 5207227011023
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 12cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | 60mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.120 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/4 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.120 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Ύψος | 120mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |










