ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ 4W ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛ 75CM ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟ IPX4

ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ 4W ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛ 75CM ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟ IPX4
- Διαθεσιμότητα: 1000
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 300-46004
- Βάρος: 0.65kg
- Τιμή λιανικής: 21.90€
- Barcode: 5207227159381
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.07
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ 4W ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛ 75CM ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟ IPX4
| Χαρακτηριστικά | |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 3.7V / 1800mAh |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX4 |
| Γενικές Πληροφορίες | Φορτίζει μέσα στη μέρα και σας απαλλάσσει από έντομα τα βράδια / Charges during the day and keeps you free from insects at night |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 Years |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | SOLAR PANEL 6V/350MA 1,7W |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,42 |
| Κάλυψη Χώρου | 20 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/9 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,65 |
| Μήκος | 12,5 |
| Μήκος Κύματος | 388nm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4W |
| Πιστοποιητικά | CE , RoHS |
| Πλάτος | 12,5 |
| Συσκευασία | Colorbox |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED SMD2835 |
| Τύπος Μπαταρίας | Lithium 18650 |
| Τύπος Σύνδεσης | Type-C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Υψηλή Τάση | 800V |
| Ύψος | 75 |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο / Black |









