ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ LED, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΛΕΥΚΟ, 10m, 24 LED ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, IP44

ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ LED, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΛΕΥΚΟ, 10m, 24 LED ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, IP44
- Διαθεσιμότητα: 294
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 600-22261
- Βάρος: 1,406.00kg
- Τιμή λιανικής: 24.94€
- Barcode: 5206139093431
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ LED, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΛΕΥΚΟ, 10m, 24 LED ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 24 |
| Packing | 1/10 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3,2V-20mA-0,064W |
| Αριθμός CE | EPRL-010-S |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 1,2 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 62,5x25,5x28 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 24x6x26 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια|Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x0,3 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 12 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 8000-12000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 14,06 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 1,41 |
| Κατηγορία | Φωτοσωλήνας|Rope Light |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 15,06 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,406 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 10 |
| Μήκος (cm) | 100 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 62,5 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 24 |
| Μήκος Υποσυσκευασίας (cm) | 24 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 25,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 6 |
| Πλάτος Υποσυσκευασίας (cm) | 6 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 10 |
| Πρόγραμμα | Όχι|No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι|No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 16W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 240 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ|Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί|Color Box |
| Τύπος Σωλήνα | Κοίλο|Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος|2 Wire |
| Υλικό προϊόντος | PVC,, χαλκος|PVC,, copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 28 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 26 |
| Ύψος Υποσυσκευασίας (cm) | 26 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,5 |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο|Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό|White |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο|Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |







