ΔΕΝΤΡΟ ΚΕΡΑΣΙΑ, 36 LED 5mm, ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 500cm, ΜΩΒ LED, 45cm, IP44

ΔΕΝΤΡΟ ΚΕΡΑΣΙΑ, 36 LED 5mm, ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 500cm, ΜΩΒ LED, 45cm, IP44
- Διαθεσιμότητα: 2
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 600-30517
- Βάρος: 0.56kg
- Τιμή λιανικής: 15.07€
- Barcode: 5206139059239
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΔΕΝΤΡΟ ΚΕΡΑΣΙΑ, 36 LED 5mm, ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 500cm, ΜΩΒ LED, 45cm, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1/6 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V, 10mA, 0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 1,35 |
| Αριθμός CE | Z-3D36T |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι|No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι|No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 26x18x35 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 17x4x33 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x1,6 |
| Διατομή καλωδίου της Σειράς (mm) | 1,5 |
| Διατομή χαλκού της Σειράς (mm) | 0,12 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2x0,2 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:100v-240v~50/60HzOutput:4.5V/1.35W |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 3,3 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,42 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3,8 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,56 |
| Μήκος (cm) | 12 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 26 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 17 |
| Μνήμη | Όχι|No |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 12 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 18 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 4 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 6 |
| Πρόγραμμα | Όχι|No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Ροοστάτη | Όχι|No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | max, 1,35W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 36 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής|Adaptor |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί και αυτοκόλλητο|White box with Label |
| Υλικό προϊόντος | Μέταλλο,, πλαστικό,, χαλκός|Metal,, plastic,,copper |
| Ύψος (cm) | 45 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 35 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 33 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι|No |
| Χρώμα λαμπτήρα | Μωβ|Purple |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |







