ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SLIM 20W 6500Κ Φ225 ΛΕΥΚΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ PRO

ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SLIM 20W 6500Κ Φ225 ΛΕΥΚΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ PRO
- Διαθεσιμότητα: 287
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-68450
- Τιμή λιανικής: 15.09€
- Barcode: 5207227282669
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SLIM 20W 6500Κ Φ225 ΛΕΥΚΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 26lm/Chip |
| Watt/ Chip | 0.2W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2000lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 100lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP22 |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάμετρος | 225mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Διάσταση Εγκοπής | Φ210mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 300mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +60°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Μάρκα Chip | Epistar |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Lifud |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 55-65V DC |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.360 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 20W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Ηλεκτρομαγνητική Προστασία/Electromagnetic Protection EMC |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Σύνολο Chip | 100pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK03 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Ύψος | 20mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-3mtr |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |










