ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ LED SLIM Φ50 42W 3CCT ΜΑΥΡΟ PLUS

ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ LED SLIM Φ50 42W 3CCT ΜΑΥΡΟ PLUS
- Διαθεσιμότητα: 1000
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-68575
- Τιμή λιανικής: 58.54€
- Barcode: 5207227271052
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ LED SLIM Φ50 42W 3CCT ΜΑΥΡΟ PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 28lm/Chip |
| Watt/ Chip | 0.2W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 4200lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 60lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάμετρος | Φ500mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 300mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT(3000-4000-6500Κ) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1700 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\5 |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Κωδικος Προμηθευτη | PRO |
| Μάρκα Chip | Epistar |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | VTP |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 65-75V DC |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.140 |
| Μήκος | Φ500mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 42W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | Φ500mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σύνολο Chip | 30pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK03 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Ύψος | 24mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3 - 5mtr |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο / Black |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |










