ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ LED SMD 125-240V 55W 4000K IP66 PLUS

ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ LED SMD 125-240V 55W 4000K IP66 PLUS
- Διαθεσιμότητα: 133
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 146-57107
- Τιμή λιανικής: 72.27€
- Barcode: 5207227300028
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ LED SMD 125-240V 55W 4000K IP66 PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 165Lm/chip |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 7700lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 150Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Γωνία Δέσμης | 150° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1090mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - + 45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1800 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5 |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 100000 |
| Μάρκα Chip | Smalite |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Done |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 12 |
| Μήκος | 523mm² |
| Μήκος Καλωδίου | 300mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 55W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 146mm² |
| Πληροφορίες Προιόντων | Οπή Σύνδεσης: Φ60mm²/ Connection Hole: Φ60mm² |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Σύνολο Chip | 88pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.95 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK10 |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 125-240V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο & Πλαστικό/ Aluminium & Plastic |
| Ύψος | 53mm² |
| Ύψος Τοποθέτησης | 4-10m |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |










