ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ Ni-MH AA (HR6) 2400mAh 2τμχ 1.2V

ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ Ni-MH AA (HR6) 2400mAh 2τμχ 1.2V
- Διαθεσιμότητα: 1236
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-24210
- Τιμή λιανικής: 5.59€
- Barcode: 5207227001772
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.10
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 12 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ Ni-MH AA (HR6) 2400mAh 2τμχ 1.2V
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C / +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.058 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/120 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.065 |
| Μήκος | 16mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 85mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Έως 300 κύκλοι φόρτισης-εκ φόρτισης / Up to 300 charge-discharge cycles |
| Σειρα Προϊόντος | Rechargeable Ni-MH |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1.2V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 2 |
| Τύπος Μπαταρίας | HR6 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ni-MH |
| Ύψος | 120mm |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 2400mAh |










