ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΣΑΜΠΑΝΙ ΔΕΝΤΡΟ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙ ΚΟΡΥΦΗ, 4,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 80 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, 60cm, IP44

ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΣΑΜΠΑΝΙ ΔΕΝΤΡΟ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙ ΚΟΡΥΦΗ, 4,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 80 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, 60cm, IP44
- Διαθεσιμότητα: 2
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 600-30547
- Τιμή λιανικής: €
- Barcode: 5207227347214
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΣΑΜΠΑΝΙ ΔΕΝΤΡΟ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙ ΚΟΡΥΦΗ, 4,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 80 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, 60cm, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1/4 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V 20mA 0.06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 1,35 |
| Αριθμός CE | EAC-0080-S |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι|No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 24x24x63 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 11x11x61 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:4.5V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2400-2700 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 3,2 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,8 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini led |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3,7 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,9 |
| Μήκος (cm) | 60 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 24 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 11 |
| Μνήμη | Όχι|No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 24 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 11 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 4 |
| Πρόγραμμα | Όχι|No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 1.35W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 80 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστή|Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χαλκινο Κλαωδιο |
| Τύπος λαμπτήρα | Μini LED |
| Τύπος Συσκευασίας | white box with color label |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Μέταλλο|Plastic-Metal |
| Ύψος (cm) | 60 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 63 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 61 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,1 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι|No |
| Χρώμα | Σαμπανί|Champagne |
| Χρώμα καλωδίου | Aσημί|Silver |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό|Warm White |
| Ώρες λειτουργίας | 50000 Ώρες/Hours |







